Маленький син черкащанки розбив голову через поламаний атракціон на майданчику

05 жовтня 2020, 12:40

Інцидент трапився 2-го жовтня на дитячому майданчику поблизу БК "Дружба народів". Син черкащанки зірвався з висоти близько двох метрів і розбив голову об залізну опору.

Черкащанка Оксана Джулай була впевнена, що син просто послизнувся. Однак коли придивилася - зрозуміла, що дитина впала через зламану перекладину.

- Я думала, що син впав через необережність. Але до мене підійшла мама маленької дівчинки і сказала, що її дитина теж травмувалася на цьому ж місці. Коли обдивилися дитячий майданчик, виявилося, що опора там тримається лише з одного боку і лише візуально. Але коли на неї наступить - вона підіймається, перевертається, і дитина падає з висоти, - розповідає пані Оксана.

Світлина від Оксаночки Джулай.

Шокована черкащанка каже, що перекладина тримається лише на одному шурупі. Однак на цьому "пригоди" родини не закінчилися.

- "Швидку" вдалося викликати лише з третього разу, але приїхала вона через пів години. Та відвезла нас у Третю міську лікарню, де зробили цифровий рентген і направили в дитячу лікарню для огляду. Але в лікарню без бахіл нас не пустили! - обурюється Оксана Джулай.

З собою у черкащанки була купюра у 50 гривень. Аптеки у вечірній час не працювали, а автомат, який видає бахіли, таку суму не приймав. Оксана Джулай із сином була змушена дістати використані бахіли зі сміттєвого баку та надягти поверх взуття. Лише після цього маму з дитиною впустили у приміщення лікарні.

Світлина від Оксаночки Джулай.

- Лікарі оглянули сина і наклали шви, але без анастезії. А після сказали компенсувати використані нитки. Назвали суму у 100 гривень. Я дістала лише 50 гривень, які у мене були з собою, і вислухала обурення лікарів. Це якийсь тихий жах, - згадує черкащанка.

Малолітній син Оксани Джулай окрім травми голови також пошкодив ногу. Через це тимчасово не відвідує школу, а його матір - роботу.

У КП "Дирекція парків" на запит журналістів відповіли, що дитячий майданчик належить не їм. З'ясувалося, що його встановив ПрАТ "Азот". Відповідно, він має ремонтувати дитячий атракціон і відшкодовувати збитки постраждалій родині.

Фото "Про все"

Сьогодні дитячий майданчик, на якому травмувався хлопчик, для відвідувачів зачинений. Містянам заборонили гратися на ньому, попередивши, що він перебуває в аварійному стані.

Зазначимо, що у ПрАТ "Азот" на дзвінки журналіста "Про все" не відповіли.

Аліна Євич

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору