“Сильно”: відомий співак із Черкас презентував новий кліп (відео)

22 жовтня 2019, 23:03

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який родом із Черкас, презентував новий кліп на пісню "ДШ" з нового альбому «Таємний код: Рубікон» сьогодні, 22 жовтня. Про це повідомляє "Україна".

Знімання кліпу тривали протягом 23-24 вересня й проходили на різних локаціях: на майданчику кіностудії Довженка, на паркінгу ТЦ «Атмосфера», у переході на станції метро «Університет» тощо.Варто зазначити, що відеокліп «ДШ» є четвертим за рахунком у межах промокампанії нового альбому та третім у співпраці з режисером «Бумбоксу» Сергієм Гуренком.

- Кліп на пісню "ДШ" — вже не перша успішна співпраця гурту з режисером Стасом Гуренком. На мою думку, він і вся команда хірургічно точно втілили в життя ідею і показали іншу, соціальну складову сенсу пісні. Головний герой зустрічається зі своїм страхом втратити найважливіше. Як і всі ми, він метафорично поставлений перед вибором між обов’язком і сумлінням. Як часто ми втрачаємо землю під ногами, прагнучи хибних цілей, ідемо на поводу, так званої, суспільної думки, в той чи інший спосіб стаємо ворогами самим собі? Ідея відео в тому, щоб нагадати собі про справжні пріоритети i в жодному разі не ставити на кон найдорожче, – поділився своїми враженнями лідер гурту Андрій Хливнюк.

Режисер Стас Гуренко зізнався в тому, що цей відеокліп створювався з великими складнощами духовного характеру.

- Трек “ДШ” виявився дуже сильним і не найлегшим для мене в моральному плані, було складно не пропускати його через себе, не рефлексувати. На початковому етапі роботи ми переписали чотири різних сценарії, але всі вони не влаштовували нас до кінця. Начебто все було на своїх місцях, але все ж основне ядро, меседж треку, лишався десь за межами нашого сприйняття, - говорить режисер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору