Свято Рош-га-Шана в Умані минуло без інцидентів (відео)

10 вересня 2018, 16:04

Свято Рош-га-Шана в Умані минуло без інцидентів (відео)

Свято Рош-га-Шана в Умані минуло без інцидентів, повідомляє начальник управління публічного порядку Нацполіції України Анатолій Серединський. Вчора вранці прочани святкували з піснями і танцями юдейський 5779 новий рік. Пізніше частина хасидів із валізами залишили місце паломництва і повернулися додому. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

- Мені буде складно пояснити, хто такий Цадик Нахман, бо для мене це, як серце. У новому році ми сподіваємось, що Раббі Нахман нам допоможе. Ми не сподіваємось марно, бо Раббі Нахман обіцяє, що наступний рік буде важким. Серйозно буде як в грошах, так і в господарському плані, - зазначив прочанин із Ізраїлю Моші Чахам.

З Маямі зі штату Флорида до Умані вп'яте приїздить Ізріл. Для нього важливий кожен Новий рік зустрічати на могилі свого духовного наставника.

- Я приїхав ще зранку до Києва, до цієї чудової країни. Залишивши там все: і роботу, і своїх дітей, які посміхалися мені. Ці посмішки нині допомагають мені, але я тут, бо люблю вашу країну, - розповідає прочанин із США Ізріл.

Коментарі

Вгору