Священика УПЦ МП затримали за посилку з наркотиками із Черкас, – ЗМІ

30 листопада 2019, 09:11

Фото: Віталій Горбенко/Facebook

На місце навіть приїхав представник фірми, що забезпечує охорону митрополита.

Учора близько 8 вечора поліцейські затримали ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору м.Запоріжжя Іліодора (в миру Кугатова Євгенія), "ад'ютанта" митрополита Мелітопольського та Запорізького Луки.

Про це повідомив журналіст Віталій Горбенко.

Фото: Віталій Горбенко/Facebook

За його словами, причиною стала отримана служителем УПЦ МП на "Новій Пошті" посилка з великою кількістю амфетаміну і метанаміну. Отримувати "цінний" вантаж із ним нібито приїхав протоієрей, який залишився за кермом авто і, побачивши затримання, встиг повідомити про пригоду керівництву Запорізької і Мелітопольської єпархії.

Посилка, зазначають місцеві ЗМІ, приїхала до Запоріжжя з Черкас.

На порятунок своїх людей протягом 20 хвилин приїхали представники єпархії з директором охоронної фірми, однак це нічим не допомогло затриманому.

Офіційних коментарів від правоохоронців з цього приводу поки що немає.

На "Новій пошті", у свою чергу, пояснюють: згідно з правилами компанії, клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Також не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини та продукти харчування, які швидко псуються. Однак поряд із цим, згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам. 

"Беручи посилки для відправки, оператори у відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці", - зазначили в компанії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору