Суму для виконання депутатських повноважень збільшили із 50 до 70 тис. грн.

28 серпня 2017, 19:00

Тільки двоє депутатів Золотоніської районної ради із 34-х досі не використали виділеного їм фінансування для виконання депутатських повноважень. Досі ця сума становила 50 тисяч гривень. Минула сесія районної ради 16 серпня ухвалила рішення збільшити цю суму до 70 тисяч гривень для виконання повноважень кожним із депутатів ради, пише "Черкаський край".

Тож цьогоріч кожен депутат отримає можливість за власною ініціативою або за зверненням виборців використати по 70 тис. грн. з районного бюджету на об’єкти соціально-культурної сфери та інфраструктури сіл району.

Для порівняння, наприклад, депутати Корсунь-Шевченківської районної ради отримали можливість використати кошти депутатського фонду в розмірі тільки 10 тисяч гривень на одного депутата (рішення районної ради від 03.03.2017 № 16-16/VІІ). А деякі ради не мають подібних фондів (відповідно до закону, рішення про утворення депутатського фонду приймається місцевою радою, яка і затверджує відповідну програму, порядок отримання та використання коштів).

Вгору