Суд зобов’язав міліцію провести розслідування щодо дій екс-регіонала Горкуна (відео)

16 червня 2014, 17:32

Сьогодні суд зобов’язав черкаських правоохоронців зареєструвати в Єдиному реєстрі досудових розслідувань заяву про вчинення кримінального злочину колишнім секретарем Черкаської міської ради Віктором Горкуном. А також розпочати розслідування за фактами, викладеними у заяві, інформує vikka.ua.

– Один рік і майже два місяці. Стільки знадобилося, щоб добитися відкриття кримінального провадження по діях колишнього секретаря міськради Горкуна та інших депутатів і посадовців. Рік тому вони наймали невідомих "охоронців", щоб не пустити міського голову до кабінету і перешкоджали іншим працівникам заходити до приймальні, - написав на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" адвокат Микола Кудрявцев.

Нагадаємо, 25 квітня 2013 року – на наступний день після оголошення недовіри міською радою – міський голова Сергій Одарич вийшов на роботу. Проте в приймальню його не пустили молодики спортивної статури. Вони заявили, що представляють охоронну фірму і мають договір із міською радою на охоронні послуги. Цю ж інформацію підтвердив і секретар міської ради Віктор Горкун.

Проте, як вдалося з’ясувати згодом, жодного договору з приватною охоронною структурою мерія не укладала. Двічі правоохоронці відмовлялися розглядати заяви про вчинення кримінального злочину колишнім секретарем міської ради. Проте сьогодні суд зобов’язав їх таки провести розслідування.

Поділитись

Коментарі

Вгору