Суд зобов’язав міліцію провести розслідування щодо дій екс-регіонала Горкуна (відео)

16 червня 2014, 17:32

Сьогодні суд зобов’язав черкаських правоохоронців зареєструвати в Єдиному реєстрі досудових розслідувань заяву про вчинення кримінального злочину колишнім секретарем Черкаської міської ради Віктором Горкуном. А також розпочати розслідування за фактами, викладеними у заяві, інформує vikka.ua.

– Один рік і майже два місяці. Стільки знадобилося, щоб добитися відкриття кримінального провадження по діях колишнього секретаря міськради Горкуна та інших депутатів і посадовців. Рік тому вони наймали невідомих "охоронців", щоб не пустити міського голову до кабінету і перешкоджали іншим працівникам заходити до приймальні, - написав на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" адвокат Микола Кудрявцев.

Нагадаємо, 25 квітня 2013 року – на наступний день після оголошення недовіри міською радою – міський голова Сергій Одарич вийшов на роботу. Проте в приймальню його не пустили молодики спортивної статури. Вони заявили, що представляють охоронну фірму і мають договір із міською радою на охоронні послуги. Цю ж інформацію підтвердив і секретар міської ради Віктор Горкун.

Проте, як вдалося з’ясувати згодом, жодного договору з приватною охоронною структурою мерія не укладала. Двічі правоохоронці відмовлялися розглядати заяви про вчинення кримінального злочину колишнім секретарем міської ради. Проте сьогодні суд зобов’язав їх таки провести розслідування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору