Суд залишив під вартою полоненого моряка з Черкащини

21 лютого 2019, 20:03

 

Суд залишив під вартою полоненого моряка з Черкащини

Московський міський суд відхилив апеляції на рішення про продовження запобіжного заходу (утримання під вартою) ще чотирьох українських моряків, серед яких уродженець Черкащини Олег Мельничук. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив координатор адвокатів моряків Микола Полозов.

- Підсумковий результат розгляду скарг був передбачуваний, як і стосовно 16 військовополонених, чиї скарги були розглянуті раніше, щодо шостої четвірки суд відмовив у задоволенні скарг і залишив постанову Лефортовський районного суду про продовження строків тримання під вартою до кінця квітня в силі, - зазначив Полозов.

20 лютого суд відхилив апеляції на рішення для Андрія Артеменка, Андрія Ейдер, Василя Сороки і Олега Мельничука. За його словами, моряки будуть під вартою до кінця квітня.

Засідання традиційно відбулося в закритому режимі. В цілому суд відхилив уже 20 апеляцій.

Дату нового розгляду п'ятої четвірки військовополонених, чия справа була знята з розгляду через неналежним чином підготовлений переклад процесуальних документів на українську мову, ще не призначено.

Нагадаємо, 18 лютого, у Москві зірвався розгляд апеляції щодо полонених моряків. Московський міський суд зняв з розгляду апеляцію адвокатів п'ятої четвірки українських моряків через відсутність постанови Лефортовського суду про продовження арешту на українській мові.

Днями у мережі оприлюднили епічне фото з полоненим моряком із Черкащини. Полонений уродженець Христинівки лейтенант Владислав Костишин, якого разом із іншими моряками привезли в Московський міський суд для розгляду апеляції на продовження їх арешту, показав, що не зламаний в неволі.

 

 

 

Вгору