Суд задовольнив розірвання договору з ТОВ «Сміла Енергоінвест»

15 грудня 2017, 20:06

14 грудня 2017 року в Києві Вищий господарський суд України скасував рішення Київського апеляційного суду. Таким чином суд поставив крапку в розірванні  договору між КП «Смілакомунтеплоенерго» та ТОВ «Сміла Енергоінвест», інформує прес-служба Черкаської обласної організації  ВО «Свобода».

 Позов КП «Смілакомунтеплоенерго» був реакцією на рішення депутатів Смілянської міськради. Нагадаємо, що 5 грудня 2017 року на позачерговій сесії смілянські обранці вирішили припинити співпрацю з ТОВ «Сміла Енергоінвест» через невиконання ним зобов’язань про постачання тепла до осель смілян.

«Мало того, що ця кампанія роками надавала послуги по теплу не якісно та з перебоями, то ще й примудрилася заборгувати НАК «Нафтогаз України» майже дев'яносто мільйонів гривень, в той же час справно отримуючи розрахункові кошти від громадян міста, та ховаючи їх на своїх офшорних рахунках. Сьогодні у багаторічній боротьбі з фірмою-монополістом, яка грабувала смілян, було поставлено переможну крапку. Громада міста перемогла завдяки своїй згуртованості та наполегливості. Смілянська «Свобода» зі свого боку приклала максимум зусиль, щоби разом з громадою пришвидшити цю перемогу» ‒ прокоментував події на суді в Києві голова фракції «Свободи» в Смілянській міськраді Володимир Салов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору