Суд за позовом Качали закінчився бійкою

18 лютого 2016, 19:40

1426856187Бійкою завершилося сьогоднішнє судове засідання у Придніпровському суді Черкас за позовом екс-ректора ЧДТУ Тамари Качали проти Міністерства освіти та науки України. У перерві засідання, коли суддя пішла до нарадчої кімнати, зіштовхнулися чоловік Тамари Качали та присутній на суді керівник Агенції підтримки підприємництва та інвестицій Євгеній Глєбов.

- Спочатку у нас була невелика словесна перепалка. А потім я підійшов до Глєбова ближче й хотів запропонувати припинити «цирк», який він влаштував, а якщо в нього є якісь претензії, то, як справжні чоловіки, вирішити їх у спортзалі. Однак замість цього він вдарив мене, а потім почав штовхати. Я змушений був його відштовхнути, - розповідає чоловік Тамари Качали Володимир Дармограй. – Я взагалі не розумію, що ця людина робила в суді. Так, процес відкритий, але це більше нагадує спробу дешевого піару, адже в компетентності цієї людини в питаннях юриспруденції, а, тим паче, освіти – сумнівні. Що ж до моєї пропозиції завітати в спортзал, вона залишається в силі.

Володимир Дармограй не збирається просто так залишати цю справу та вже написав заяву до поліції.

Натомість Євгеній Глєбов говорить про те, що це його першим вдарили. Він вже написав заяву до поліції про хуліганські дії. А свою присутність на судовому засіданні пояснив тим, що справа про поновлення екс-ректора дуже резонансна й тому оминути її він та представники інших громадських органзацій не могли.

Коментарі

Гатила сказав:

“А потім я підійшов до Глєбова ближче” Тобто перший порушив особистий простір? Ну і на що тепер Дармограй надіється? Класичне – винен в бійці. Плюс його закиди щодо реалізації людиною своїх прав, а саме присутності на відкритому суді, можуть класифікуватися як заклики до порушення прав людини. Так що , пане Володимир, уйміть пил.

Ірина сказав:

Повністю підтримую присутність Громадських організацій на судовому засіданні, адже саме завдяки таким людям як пан Євгеній Глєбов, можливо не допустити збагачення Качали за рахунок обкрадання університету, якце було раніше та зупинити беззаконня!

Олег сказав:

Был на суде, хоть и уважаю Тамару Николаевну, но ее муж явно перегнул палку и первым спровоцировал драку!

Ірина сказав:

Текст коментарПовністю підтримую присутність Громадських організацій на судовому засіданні, адже саме завдяки таким людям як пан Євгеній Глєбов, можливо не допустити збагачення Качали за рахунок обкрадання університету, якце було раніше та зупинити беззаконня!

ray1976 сказав:

Ну в принципі нічого нового подружжя яке звикло по життю бикувати і не продемонструвало. Бидляцькі звички жодні ступені і звання що організувала дружина не замаскують. Та й хто побив Новілову теж можна тепер здогадуватися.

Вгору