Суд вирішив, що відміна тендеру на 16 мільйонів після втечі Тулуба була незаконною

25 грудня 2014, 11:23

1

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов ТОВ «ПМ-Арсенал» і визнав недійсним рішення тендерного комітету щодо відміни закупівлі робіт із реконструкції музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Про це йдеться в рішенні суду від 12 грудня, інформують Наші гроші.

Головне управління капітального будівництва Черкаської ОДА 21 серпня 2013 р. підписало договір вартістю 15,95 млн грн. з переможцем відкритих торгів «ПМ-Арсенал».

Майже через півроку, 27 лютого 2014 року замовник в односторонньому порядку прийняв рішення про відміну вищевказаних торгів. У зв’язку з цим підрядник і звернувся до суду.

Встановлено, що «ПМ-Арсенал» приступив до виконання робіт в грудні 2013 року, що підтверджується копією акту приймання виконаних будівельних робіт та копією довідки про вартість виконаних будівельних робіт, які підписані лише підрядником.

Замовник досі не розрахувався за виконані роботи на суму 71 тис грн. Спору в частині об’єму, вартості виконаних робіт та заборгованості немає. Виконання робіт замовник не заперечив. З огляду на це суд визнав дії замовника такими, що суперечать законодавству.

«ПМ-Арсенал» заснували в січні 2013 року Алла Половко і Владислав Мамчур. Сьогодні частку Головко переоформлено на Володимира Тосенка.

Владислав Мамчур відомий як співвласник ЗАТ «АТП-2361» разом із Сергієм Половком і Денисом Шпаком. За даними Smida, раніше Владислав Мамчур працював начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в Черкаській області.

За даними ВДЗ, в лютому 2014 року Департамент капбудівництва Черкаської ОДА відмінив два тендери, проведені влітку 2013 р. Вже згадану закупівлю в «ПМ-Арсенал» на 15,95 млн грн. і в «Черкасиміськбуд» – на 15,38 млн грн. Рішення про відміну прийняті з формулюванням: «неможливо усунути порушення, що виникли через порушення законодавства». У чому полягали порушення – не уточнено. Щодо другого тендеру, де переможцем був «Черкасиміськбуд», то про оскарження його відміни поки нічого не відомо.

В лютому після втечі в Росію Віктора Януковича також зник голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб. Прокуратура Черкаської області оголосила його у розшук через кримінальне провадження, яке стосується розкрадання бюджетних коштів під час будівництва об’єктів соціально-культурної сфери Черкащини. Ця справа була зареєстрована ще у листопаді 2013 року. Тулуб виступив одним із засновників мисливського клубу «Кедр», який діяв на території «Сухолуччя» Віктора Януковича.

Поділитись

Коментарі

Вгору