Суд покарав “пірата” за несанкціоноване підключення до кабельної мережі відомого провайдера

10 грудня 2019, 15:30

Три роки позбавлення волі – ось так Франківський районний суд міста Львова оцінив злочинну діяльність українця, який для власного збагачення організував надання телекомунікаційних послуг за піратською технологією. 

Зловмисник, володіючи відповідними навичками у сфері підключення та обслуговування телекомунікаційних мереж, вирішив не займатись дріб’язком, а по суті, створити власну нелегальну мережу.  Причому без суттєвих витрат. 

Сформувавши клієнтську базу під виглядом надання послуг із підключення клієнтів до структурної кабельної системи відомого провайдера Воля, «пірат» за окрему плату здійснював несанкціоноване підключення до мережі приймачів у будинках.  Таким чином змінював маршрутизацію сигналу, що передається у цій мережі, та незаконно надавав доступ мешканцям квартир до телепередач, що в ній транслювалися.  А щоб надати справі розмаху, шахрай долучив до неї групу осіб. Вони ж і пропонували жителям Львова якісні послуги, при згоді підключали їх, а сплату за надання послуг, звісно ж, клали у свої кишені. 

Піратство нині – велика біда України.  І долати її потрібно, не йдучи на такі сумнівні угоди. Піднімати галас, якщо є підозра, що крадуть сигнал у офіційного оператора.  От наприклад у цьому випадку абоненти провайдера, у яких погіршилась якість телекомунікаційних послуг, почали звертатися до компанії.  Технічні фахівці зробили перевірку мережі і виявили низку нелегальних підключень.  Тоді звернулись до правоохоронних органів, було розпочато слідство.  Потім суд.   І бажання заробити піратством отримало конкретну і сувору оцінку. 

 Василь Кулінець

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору