Суд підтвердив законність дій ДАБІ щодо самочинного будівництва на Черкащині

07 лютого 2017, 16:54

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області у судовому порядку доведено правомірність дій відносно об’єкту, зведеного без належних дозвільних документів.

В ході перевірки забудови земельної ділянки по вул. Покровська, 33 у м. Кам'янка посадовими особами Інспекції встановлено факт будівництва гаража без документів, що дають право на виконання будівельних робіт. Крім того, на земельній ділянці що є прибудинковою територією багатоквартирного житлового будинку, не забезпечено здійснення авторського та технічного нагляду за будівельними роботами. За фактом виявлених правопорушень складено матеріали про притягнення замовника до адміністративної відповідальності.

Порушник оскаржив рішення Держархбудінспекції у судовому порядку, однак постановою Соснівського районного суду м. Черкаси у задоволенні адміністративного позову відмовлено у повному обсязі. Позицію суду першої інстанції та правомірність дій посадових осіб Держархбудінспекції підтверджено і Київським апеляційним адміністративним судом.

Всього за 2016 рік Управлінням ДАБІ у Черкаській області проведено 748 перевірок об’єктів будівництва. За результатами проведених перевірок винесено 245 постанов про притягнення до відповідальності та накладено штрафів на загальну суму 7, 9 млн. грн.

За інформацією прес-служби ДАБІ України

Поділитись

Коментарі

Вгору