Суд дав “умовне” покарання черкасцю, який виманював порнографічні фото у дитини

18 червня 2022, 17:06

Черкаський суд виніс вирок чоловіку, який через соцмережі змушував неповнолітнього відправляти йому порнографічні зображення. Водночас йому вдалося уникнути в'язниці.

Обвинувачений з кінця грудня 2020 року до квітня 2021 року, умисно, з метою задоволення статевої пристрасті, використовуючи мобільний додаток Telegram, переписувався з неповнолітнім та знаючи про його вік й неналежний рівень матеріального забезпечення, вчинив розпусні дії стосовно останнього, що полягали у пропозиції виготовлення та пересилання фотозображень порнографічного характеру за грошову винагороду.

Отримавши доступ до фотозображень, що містять ознаки дитячої порнографії, зберігав їх на власному мобільному телефоні до виявлення та вилучення правоохоронцями під час проведення обшуку.

Соснівським районним судом міста Черкаси засуджено чоловіка до 3-х років позбавлення волі за позбавленням права обіймати посади пов’язані з роботою з малолітніми та неповнолітніми дітьми. У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся та просив вибачення у потерпілого. З огляду на це його звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном 2 роки.

За інформацією Смілянської окружної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору