Студенти Черкаського національного долучилися до благодійної здачі крові

15 грудня 2020, 17:16

Щороку напередодні Дня Святого Миколая студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проводить благодійний марафон. Студенти й викладачі збирають гуманітарні вантажі на фронт, допомагають діткам.

Цей рік не став винятком. Студенти вирішили підтримати дітей із Черкаського обласного онкодиспансеру.

Онкологічні захворювання — це тривале лікування і постійна залежність від донорської крові, якої страшенно не вистачає. Тому студенти прийняли рішення здати кров і плазму, які дуже знадобляться для лікування онкохворих. А на зароблені кошти закуплять іграшки для дітей з онкодиспансеру, щоб трішки їх розважити та створити святковий настрій.

Про особливості цьогорічної благодійної акції розповіла голова студради ЧНУ Мар'яна Кусяка.

— Зазвичай студрада відвідувала дітей в онкодиспансері, дарувала іграшки та влаштовувала розважальну виставу до Дня Святого Миколая. Цьогоріч через карантинні обмеження ми не змогли подарувати свято, але завдяки донорській крові точно зможемо врятувати комусь життя, — зазначила Мар'яна.

За словами студентів Черкаського національного, «посидіти на дієті» один день — це найменше, що можна зробити, аби здати кров і таким чином допомогти «хоча б одним дитячим оченятам стати щасливішими».

Ректор ЧНУ Олександр Черевко вкотре наголосив на важливості благодійної діяльності.

— Цьогорічний благодійний захід — це ще один привід пишатися нашими студентами, які мають не лише гострий розум, а й добре серце. Нехай їхня ініціативність надихає й мотивує інших робити добро! — зазначив Олександр Володимирович.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору