Студенти черкаського вишу отримають персональні стипендії (фото)

06 листопада 2018, 10:08

Шестеро активних студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького  отримуватимуть іменні стипендії в розмірі двох із половиною тисяч гривень до кінця року.

Підтримка активної молоді - це ініціатива народного депутата України Владислава Голуба.

- Надання іменних стипендій - це стандартна закордонна практика, і я вирішив теж її запровадити. Звісно, що не хотів сам обирати, кому призначати стипендії, адже це мало бути об'єктивно. Тому, дуже приємно, що імена стипендіатів обирала спеціально створена рада за допомогою таємного голосування, - прокоментував Голуб.

Саме студенти черкаських навчальних закладів  отримають таку стипендію, тому що депутат представляє  Черкаську область у Верховній Раді, а ЧНУ він обрав тому, що ці випускники користуються попитом у працедавців. Також стипендії від нардепа Голуба отримають студенти професійних ліцеїв у Каневі та Золотоноші, адже ця ініціатива спрямована не конкретно на тих, хто отримує  вищу освіту, а взагалі на активну молодь.

Окрім п'яти студентів, які отримуватимуть стипендії за результатами голосування спеціальної ради, депутат подарував додаткову шосту стипендію активній студентці, яка має інвалідність.

Другокурсниця Владислава Семенченко  створювала громадську ініціативу із "вплетення" людей з інвалідністю до нормального життя.

- Моя громадська ініціатива - це благодійний фонд, який опікуватиметься людьми з інвалідністю і допомагатиме їм соціалізуватися у навчанні та повсякденному житті, - розповіла Владислава і запитала у нардепа: "Чому ініціативи типу інклюзивної освіти працюють лише на папері". На що Владислав Голуб пообіцяв "просвітити" у таку проблему, людей, які здійснюють цю роботу на державному рівні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору