Студенти ЧДТУ перемогли у шаховому онлайн-турнірі

19 березня 2015, 07:13

IMG_3693

Всеукраїнський міжуніверситетський шаховий онлайн-турнір «Колективні шахи» днями вперше провели в Черкаському державному технологічному університеті. Черкаські студенти грали зі студентами Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, що на Миколаївщині. Участь у турнірі взяли понад шістдесят студентів з обох вишів. Надалі до змагань долучаться й інші ВНЗ України. 

– Де традиційно грали двоє, зараз можуть грати мільйони людей. Це стало можливим завдяки спеціально розробленій платформі, – зазначає співорганізатор проекту, радник президента ФІДЕ (Міжнародна шахова федерація) Олег Савчук. – У перспективі можливе продовження турніру у значно більших масштабах: гратимуть країна з країною, континент з континентом.

IMG_3673

За словами Олега Савчука, який, до речі, є випускником Черкаського технологічного, за результатами всеукраїнського турніру переможець отримає особисте запрошення від президента ФІДЕ Кірсана Ілюмжинова на Чемпіонат світу з шахів, що відбудеться у США. Кращого визначатиме сама програма автоматично, враховуючи, зокрема, кількість ходів та час, затрачений на гру.

IMG_3690

Право першого ходу черкащани надали суперникам. Його зробив в. о. декана факультету комп’ютерних наук, професор Чорноморського державного
університету ім. Петра Могили Максим Мусієнко. На цей хід відповів проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Сергій Порев. У підсумку колективної гри перемогу здобули черкаські студенти.

Коментарі

Gatyla сказав:

Ну і де мій любий риг Лазуренко? Чому на першому плані не світиться? Він же так любить це робити?

студент сказав:

ЧДТУ респект і уважуха. Новий ректор змінює обличчя закладу.

Gatyla сказав:

Краще б змінила обличчя керівного складу ЧДТУ та убрала ригів, в першу чергу – постачальника студентів на “антифашистські” мітинги Лазуренка Валентина Миколайовича.

Шахматист сказав:

ЧДТУ сьогодні виходить по креативу на лідируючі позиції серед вишів Черкащини. І цей турнір цьому підтвердження.

Gatyla сказав:

Ага. Турнір підтверджує, а статистика спростовує.

народ сказав:

Так це ж ректор політеха Лега Юрій Григорович постачав студентів на мітинги різні і людей своїх підлеглих змушував іти туди. Я в деканаті робила то знаю про ці дзвінки з Ректорату. Чи дописувач ГАТИЛА цього не знає? Взагалі цей Гатила дописувач, який як боягуз ховається за ніком завжди у Вас на сайті всім пише якісь нереальні
нісенітниці, видно людині робити нічого. Бо нормальні працюють, або на фронті воюють.

Бібліотекар сказав:

А я вважаю гідна кандидатура. Молодий, амбітний, їм позначений. В нього все вийде.

Вогонь сказав:

Не потрібно нікого звинувачувати, просто така система була. Робіть сьогодні все аби порядні люди не ставали заручниками політичних Ігор і вказівок.

Вгору