Студентка розробила проект аквапарку в Умані (фото)

26 серпня 2016, 10:20

711e362b28

Аквапарк в Умані - проект  нової зони розваг і відпочинку розробила студентка УДПУ. Він може зявитись зі сторони третього входу в Софіївку, який планують відкрити до 2021 року, пише Вечірня Умань.

Проект аквапарку з розширеною інфраструктурою презентувала студентка Наталія Степанова під час спільного круглого столу «Молодь – майбутнє міста Умань» за участю влади міста і активної молоді.

IMG_3818

«Аквапарк має стати центром активного здорового відпочинку  для уманчан і гостей міста та працювати у будь-яку пору року.  За розробленим макетом, на його території працюватиме кафе на воді. Це стане фішкою майбутнього аквапарку», - розповідає автор ідеї Наталія Степанова.

Запропонований проект зацікавив міську владу. У майбутньому аквапаре може розташуватись зі сторони третього входу в Софіївку.

«Для міста, яке хоче розвиватись туристично, порект цілком реальний. Профінансувати його може як міський, так і державний бюджет, адже зараз ми активно працюємо над створенням третього входу в Софіївку з розширеною інфраструктурою, саме там може знайтись місце для аквапарку», - зазначив  мер міста Олександр Цебрій.

436d2802da

Точка зору:

Дмитро Безверхній – учасник круглого столу

Умань завжди мала проблеми з водопостачанням, а будівництво аквапарку є нерентабельним використанням обмежених ресурсів води.

Олександр Цебрій  - мер міста

За останній рік втрати води при постачанні зменшились від 70% до 35%,  за рахунок встановлення лічильника. До кінця року втрати води плануємо знизити до 30%.

Чи ходитимуть уманчани в аквапарк? Наталія Степанова провела опитування серед різних вікових категорій. Його результати дівіться в інфографіці:

b45b66348c

Поділитись

Коментарі

Вгору