Студентам, які через дистанційне навчання покинули гуртожитки, повернуть кошти за проживання

29 жовтня 2020, 21:34

фото тематичне

Студентам, які виїхали з гуртожитків через дистанційне навчання, повернуть кошти за проживання або врахують їх у майбутні платежі. 

Про це  в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив в ефірі телеканалу НАШ, - передає ТСН.

Він запевнив, що обговорював з ректорами вишів питання гуртожитків.

- Була рекомендація ректорам щодо повернення коштів тим студентам, які виїхали з гуртожитків із обов’язковим збереженням місця поселення та поверненням коштів за непрожитий у гуртожитку час, - сказав він. Для того, щоб це було можливо, студенти повинні написати відповідні заяви.

Зазначимо, що МОН рекомендувало закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) перейти на дистанційну форму навчання на період від 15 жовтня до 15 листопада 

Шкарлет пообіцяв, що примусово студентів з гуртожитків на час дистанційного навчання ніхто виселяти не буде.  Він пояснив, що  в офіційному документі МОН є лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, "червоних" карантинних зон та інших).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору