Студентам ЧНУ пропонували обрати роботу

06 червня 2015, 11:30
DSC03822

Фото прес-служба ЧНУ

Ярмарок вакансій провели для випускників та студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Черкаський міський центр зайнятості та університетський Центр сприяння працевлаштуванню випускників «Кар'єра» . Представники кадрових служб роботодавців презентували себе у холі третього корпусу університету, повідомляють у прес-службі ЧНУ.

Четвертокурсниця Єлизавета Овсяннікова навчається на юриста, вважає, що такі ярмарки — то дуже зручно, не потрібно бігати з установи в установу, пропонуючи свої послуги, можна “на місці” зорієнтуватися, які вакансії підходять і одразу поспілкуватися з роботодавцями.

IMG_2389

Фото проес-служба ЧНУ

Постійну роботу та тимчасові підробітки молоді пропонували близько 15 роботодавців, серед яких — і приватні, і комунальні підприємства, і органи державної влади. Вибір вакансій — якнайширший: від соціальних працівників та викладачів і до робітничих спеціальностей.

IMG_2411

Фото прес-служба ЧНУ

Учасникам зустрічі розповіли про їхні права при працевлаштуванні — про можливість стажування та про недопустимість тривалих ”випробувальних термінів”. Студенти також мали змогу поспілкуватися з профконсультантами та пройти тестування в мобільному центрі профорієнтації, що розгорнув свою роботу на університетському подвір’ї.

Поділитись

Коментарі

Вгору