Стрілець-санітар, сапер, лікар: у Черкасах провели в останню путь трьох воїнів

13 червня 2024, 13:25

Сьогодні громада Черкас провела в останню путь трьох воїнів-захисників, які загинули в російсько-українській війні.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Солдат Солодкий Сергій Петрович народився та виріс у Черкасах. Після закінчення 9-ти класів у школі №32, продовжив навчання у Черкаському ПТУ №15. Там отримав спеціальність газозварника. Довгий час працював на будівельних підприємствах Києва. Військову службу проходив на посаді стрільця-санітара. Під час виконання обов’язків військової служби загинув поблизу Харківської області. Захиснику було 46 років.

Старший лейтенант медичної служби Барський Кость Васильович народився у Черкасах. Навчався у ЗОШ №28 та в ЗОШ №3. Вступив в Одеський національний медичний університет. Після закінчення навчання працював лікарем Черкаської станції швидкої медичної допомоги. Пізніше переїхав в Одесу, де працював у медичному центрі Into-Sana невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей. Військову службу проходив на посаді лікаря медичного пункту. Військовий медик Кость Барський помер у віці 39 років.

Солдат Каптенко Юрій Миколайович, народився в селі Санжариха Смілянського району, Черкаської області. Навчався в ЗОШ №7, вступив у середнє професійно-технічне училище № 22, де отримав спеціальність слюсар-монтажник, електрогазозварник. Пізніше вступив до Черкаської філії ПВНЗ “Європейський університет” на спеціальність «Менеджмент». Згодом займався підприємницькою діяльністю.

Військову службу проходив на посаді сапера. Загинув в ході виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу поблизу Херсонської області. Захиснику був 51 рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору