Стоять у чергах: на Черкащині запрацювали виборчі дільниці

21 липня 2019, 09:29

Сьогодні - день позачергових виборів до Верховної Ради України. На Черкащині вже відкрилися виборчі дільниці. Зокрема, відомо, що вчасно запрацювали дільниці на 196-му та 197-му виборчих округах. Незважаючи на ранню годину, жителі області  досить активні, на дільницях помітна значна кількість людей і вже навіть сформувалися черги за бюлетенями.

Проголосувати на дільницях можна буде до 20:00.

У Черкаській області зареєстровано 112 кандидатів у народні депутати по «мажоритарці». Ще в одному бюлетені черкащани зможуть проголосувати за партію.

Загалом, по Україні вже фіксують низку порушень на виборчих дільницях. Зокрема, на Житомирщині було зіпсовано 700 бюлетенів через те, що члени комісії поставили помітку «вибув» навпроти прізвища іншого кандидата.  По Черкащині ж стостерігачі "ОПОРи" повідомляють про погане матеріально-технічне забезпечення дільниць (наприклад, недостатня кількість скриньок, кабінок, недотримані норми площі приміщень).

Нагадаємо, у новій Верховній Раді бу де 424 народних депутати, замість 450 згідно з Конституцією України. 225 депутатів будуть обрані за партійними списками, ще 199 - за одномандатними округами. Кількість одномандатних округів в країні скоротилося на 26 через окупацію Криму Росією і військових дій в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Коментарі

Вгору