Стартував аудит міської влади від містян

05 жовтня 2020, 11:23

Кандидат на посаду міського голови від партії «Слуга народу»  Віталій Ільченко  оголосив про початок роботи  політичного проєкту «Народний аудит». Першою акцією проекту стало встановлення на Соборній площі  «Відкритого мікрофона Народного аудиту». 

Тепер кожен черкасець зможе  поставити питання міській владі. Тож аудитором будуть виступати самі містяни, а організатором «Народного аудиту» - партія «Слуга народу».

- Я провів багато зустрічей з виборцями і на кожній зустрічі звучать питання адресовані до влади: чому місцева влада після обрання в депутати не чує людей?  Чому після отримання мандату міські депутати забули, для чого їх обрали? - сказав Віталій Ільченко. - Кожний активний житель міста може підійти до мікрофону та задати на камеру «незручне» питання до чинної міської влади. Міська влада має почути людей, і те, що вони обіцяли 5 років поспіль і так і не виконали. Отже проєкт «Народний аудит» стартує.

Майданчик буде переміщуватись по місту, щоб ним могли скористатись усі охочі черкасці. Віталій Ільченко заявив, що цей проект діятиме й після обрання його міським головою, адже влада має бути відкритою та чути людей.

Детальніше – дивіться у відео сюжеті.*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору