Старікова розповіла, як перекроять обласний бюджет

14 березня 2014, 15:44

Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова розповіла про співпрацю депутатів, зокрема - перерозподіл бюджетних коштів на користь соціальної сфери.

"Неодноразово наголошувала на необхідності перерозподілу видаткової частини бюджету Черкаської області на соціальну сферу. Під час розмови з заступником начальника департаменту фінансів ОДА Наталією Кравченко вона повідомила, що вже готова аналітична записка щодо змін бюджету. Зміни вноситимуться, виходячи з пріорітетів фінансування і з огляду на постанову Кабміну про економію бюджетних коштів.

Так, кошти з видаткових статей на утримання ОДА і облради (це 5 млн. грн. загальної суми), АТП облради (майже 2 млн.), соціологічних досліджень (827 тис. грн.), інформування населення (314 тис. грн.), підтримка ЗМІ (500 тис.), послуги, пов'язані з економічною діяльністю (500 тис.) будуть перерозподілятися й частина грошей буде спрямована на заходи соціального захисту і соціального забезпечення.

Зокрема, в освіті й охороні здоров'я хвилює утримання спеціалізованих шкіл-інтернатів (а також закладів для престарілих), забезпечення гарячого харчування для школярів, забезпечення медикаментами для чорнобильців. Зрозуміло, що це не всі соціальні питання, які потребують швидкого вирішення. Їх багато. Але ремонтувати ОДА за 30 млн. грн., при цьому лишаючи голодними й холодними дітей у школах, уже ніхто не буде", - зазначила депутат обласної ради Наталія Старікова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору