Чиновники обіцяють, що фінансуватимуть харчування черкаських дітей-чорнобильців

14 березня 2014, 15:23

З метою недопущення зриву харчування дітей-чорнобильців у Черкаській області на період з березня по квітень 2014 року буде збільшено обсяг видатків за напрямом «Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безкоштовне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у межах бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для проведення виплати щомісячної грошової компенсації на дітей, які не харчуються у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Як повідомляє начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяна Касян, на території області розташовано 78 радіоактивно забруднених населених пункти, у навчальних закладах яких навчається більше 13 тисяч дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що мають право на безплатне харчування. Щоб забезпечити потреби у харчуванні всіх дітей-чорнобильців орієнтовно в місяць потрібно близько 2,5 млн. грн.

Незважаючи на те, що тендерні процедури досі не проведені, харчування дітей-чорнобильців не припиниться, запевняє начальник відділу. Вона підкреслює, що процедура компенсації батькам коштів, витрачених ними на харчування дітей не нова, вже неодноразово застосовувалася, тому будь-якого ризику, що діти залишаться без обідів, – немає!

– Щомісячна грошова компенсація на дітей, які навчаються у середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних закладах освіти, коледжах та технікумах (училищах), розташованих на територіях радіоактивного забруднення, виплачується в таких розмірах: у віці від 6 до 10 років – 180 гривень, від 11 до 14 років – 185 гривень, від 15 до 18 років – 190 гривень на місяць. Після визначення переможців тендеру всі кошти будуть повернуті батькам Міністерством соціальної політики, – зазначила Тетяна Віталіївна.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору