Старікова розбереться, чому в драбівській амбулаторії мерзнуть хворі

09 січня 2014, 19:29

В амбулаторії загальної практики сімейного типу в с. Шрамківка Драбівського району з 4 січня не працює один із двох опалювальних котлів.

Про це пише депутат Черкаської облради Наталія Старікова на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Температура у палатах (стаціонар розрахований на 15 ліжок, зараз там лікуються 14 пацієнтів, серед яких - 87-річний інвалід війни) становить 13-15 градусів. Люди мерзнуть. Лежать під кількома ковдрами. Зі скаргами і занепокоєнням такими фактами у мою громадську приймальню звернулися родичі хворих.

Завідувач амбулаторії Іван Ярославський повідомив, що ситуація з опаленням вирішується. Завтра він зустрічатиметься з головним лікарем Драбівської центральної районної лікарні з цього питання. Визнає, що коштів на новий котел немає, але сподівається на сприяння голови райради Бута.

Зі свого боку я, як депутат Черкаської обласної ради, візьму на контроль цю ситуацію. Буду звертатися до керівництва департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, а саме: до директора Володимира Брожика, аби терміново були прийняти міри для відновлення опалення в Шрамківській амбулаторії".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору