Інна Лось – черговий новачок «Черкаських Мавп»

09 січня 2014, 18:28

У Черкасах продовжують соціальну традицію. Перед кожною грою «Мавпи» відзначають своїх вболівальників з особливими потребами. Напередодні матчу «Черкаських Мавп» та «Азовмашу» форму черкаського клубу отримала вболівальниця – Інна Лось.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Тендітна дівчина особливо виглядала такою на фоні Джейсона Уошбарна та Святослава Михайлюка, які й презентували Інні подарунок. Дівчина, яка живе з діагнозом ДЦП, сама, під оплески публіки, вийшла на майданчик за подарунком, у цьому її підтримувала бабуся.

- Я дуже люблю баскетбол. Чесно кажучи, коли перший раз мене привели до спортивної зали, я не надто захопилася цією грою. Більше ходила задля спілкування та щоб розвіятись і відволіктися. Але трохи пізніше мені сподобався баскетбол як гра. Я стараюся не пропускати жодного матчу і дуже переживаю за гравців. Пам’ятаю, як після останньої гри (проти «Будівельника») я дуже засмутилася, аж до сліз, так мені було шкода нашу команду, – говорить Інна.

Інна називає ПС «Будівельник» однією зі своїх домівок. Насправді, тут вона проводить багато часу. Разом із ще десятьма особливими вболівальниками вона приїздить на гру аж за годину до матчу. За цей час спостерігає за розминкою команди і намагається спілкуватися зі знайомими. Усіма нашими особливими вболівальниками опікується благодійний фонд «Тріада». Саме під час реабілітації Інна вперше почула там про «Черкаські Мавпи».
- Чула про нашу команду я вже давно, але якось не випадало нагоди приїхати на гру. В порівнянні з іншими нашими хлопцями та дівчатами, я ходжу на ігри недовго. Вони вже років дев’ять дивляться баскетбол, а я лише три. Зараз жалкую, що раніше не потрапила сюди, тут мені дуже подобається.

Зважаючи на хворобу, дівчині важко говорити і пересуватися, тому її на матчах завжди супроводжує бабуся, яка вже знає спортивні уподобання онучки.

- Для неї не важливо, як грає хтось окремо, вона завжди вболіває загалом за команду. Їй хочеться, щоб черкащани завжди перемагали. Ми розуміємо, що це не можливо, але ж хочеться, – говорить бабуся вболівальниці.

Наприкінці нашої розмови Інна поздоровила «Черкаські Мавпи» з новорічними святами і побажала, аби команда у цьому сезоні постійно перемагала у домашніх матчах.

Поділитись

Коментарі

Вгору