Старікова припиняє участь у виборчих перегонах

16 жовтня 2014, 13:29

1

Наталія Старікова зняла свою кандидатуру з виборів у парламент на 198 округу. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, інформує Вечірка.

«Бачу, що кілька демократичних кандидатів не можуть здолати на 198 окрузі скупщиків голосів та хабарників. У Верховній Раді мають бути нові обличчя, які змінять країну. Туди не мають потрапити ті, хто голосував 16 січня за розстріл Майдану, а сьогодні паплюжать виборче право, скуповуючи голоси виборців. Тому усвідомлюючи всю відповідальність перед виборцями, я роблю цей крок – припиняю свою участь у виборчих перегонах. Роблю цей крок задля позитивних змін у країні і подолання старої системи», – написала Наталія Старікова.

«Після стількох смертей Небесної сотні на Майдані, тисячі смертей наших хлопців на Сході, ми не можемо допустити до влади тих, хто працював на режим Януковича. Сьогодні вони, на жаль, думають, що зможуть скупити все. Але це не так. Жертви не були марні. Це довів наш президент. Він взяв відповідальність на себе, розпустив парламент, зробив правильний крок. І ми повинні підтримати його у цьому. Але не боротися між собою, а перемагати разом залишки режиму. Всі, хто стояв на Майдані мають об'єднатися у єдину демократичну силу і не здаватися», – запевнила Наталія Старікова.

При цьому вона пообіцяла виконувати усі зобов’язання, які брала перед жителями Сміли, Смілянського, Кам'янського та Черкаського районів як депутат обласної ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору