На дорогах Черкас з’являться «острівці безпеки»

16 жовтня 2014, 17:14

1Поблизу пішохідних переходів на автомагістралях міста, а також дорогах з інтенсивним рухом з’являться, так звані, «острівці безпеки», які сприятимуть більш комфортному пересуванню пішоходів «зеброю» на пожвавлених ділянках міських автошляхів, інформує прес-служба мерії.

Розробити проекти та виконати зазначені роботи доручив сьогодні на сесії міської ради департаменту житлово-комунального комплексу міський голова Сергій Одарич, пропозицію якого підтримали більшість депутатів.
Ініціатор розгляду цього питання депутат Ігор Кіта акцентував на необхідності облаштування таких «острівців безпеки» насамперед на магістралях вул. 30-річчя Перемоги (поблизу літака), а також по вул. Руставі (поруч з гіпермаркетом «Епіцентр»), де пролягають автошляхи з кількома рядами полос для руху транспорту.

Також Ігор Мечиславович запропонував на розі вулиць Дашковича та Благовісної облаштувати світлофор для пішоходів. Оскільки на тому перехресті міститься триокий регулювальник руху на розтяжці на значній висоті. І якщо його сигнали доступні для водіїв, то ось пішоходам лишається тільки здогадуватись як рухатись.

Зі свого боку міський голова Сергій Одарич висловився за проведення ретельного обстеження усіх міських доріг на предмет виявлення подібних незручностей для пішоходів та водіїв, доручивши у найкоротші терміни виконати цю роботу департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору