Стало відомо, хто після конкурсу може очолити три черкаські школи

11 серпня 2022, 15:38

10 серпня у Черкасах відбувся екзамен для претендентів на посаду директорів трьох шкіл. Кандидати набрали достатню кількість балів, аби перейти до наступного етапу. Одна з претенденток, яка є переселенкою, не з’явилась на тестування.

Водночас оцінювати цей результати екзамен було відносно легко, каже в коментарі для "Про все" голова комісії Тетяна Скорик.

"Це було тестування директорів на знання закону про освіту, - пояснює Скорик. – З’явилося троє учасників: Швиденко, Горай і Зімнін. Ще була допущена до конкурсу одна претендентка, але вона не прийшла. Всі отримали завдання, виконали їх та допущені до наступного етапу, який відбудеться 12 серпня. Це буде розв’язування ситуаційних завдань".

Андрій Горай, який зараз є діючим керівником школи № 6 хоче залишитись там директором. Валентина Швиденко працює заступником директора у гімназії №1 і претендує очолити школу №34. Юрій Зімнін є заступником директора гуманітарно-правового ліцею і хоче керувати фізико-математичним ліцеєм.

"В мене є відчуття, що всі претенденти наберуть високі бали, бо дуже серйозні люди, - вважає Тетяна Скорик. – Перший етап  - найпростіший в оцінюванні. А вже розв’язування ситуаційних завдань – складніше. З усіма, хто не був допущений до конкурсу, ми порозумілися".

Завершальний етап відбудеться 16 серпня. Кандидати захищатимуть свої програми розвитку шкіл. Якщо якийсь кандидат не дотягнеться до прохідного балу, департамент освіти повторно оголошуватиме конкурс на відповідну школу.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Комісія і я залишаємося при своїх переконаннях”: черкаському освітянину не дали шансу стати директором

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Арсен :

А який конкурс директору школи 6,якщо два роки тому він його вже виграв? Чи він не справився? Якщо так,чому допустили до нового конкурсу того,хто не справився?
Дивний конкурс,дуже.

Вгору