Стало відомо ім’я черкаського бізнесмена, затриманого Інтерполом у Сербії

06 липня 2016, 08:38

534106

Підприємцем, якого при спробі в’їзду до Сербії арештував Інтерпол, виявився 39-річний підприємець із Черкас Віктор Бабко. Про це сайту vikka.ua стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Нагадаємо, черкаського підприємця підозрюють у привласненні 20 мільйонів гривень державних коштів. У 2014 році він уклав договір на закупівлю зернових із зерновим оператором "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Агропідприємство не забезпечило поставки у встановлені терміни, а бізнесмен, який привласнив державні кошти, тривалий час переховувався за кордоном.

1 березня 2016 року Віктора Бабка  правоохоронці оголосили в розшук за ст. 191 ч. 5 ККУ (привласнення, розтрата майна у особливо великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Як вдалося з'ясувати, Віктор Бабко є єдиним засновником та керівником приватної фірми "Юпітер", що розташована за юридичною адресою у с. Мошни Черкаського району. Згідно з даними Єдиного державного реєстру, підприємство займається зокрема оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

326885

 

366223

Крім того, підприємство має дозвіл на такі види діяльності, як оптова торгівля квітами та рослинами, оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткуванням, оптова торгівля хімічними та іншими проміжними продуктами.

При цьому статутний капітал підприємства становить всього 5 гривень.

Наразі вирішується питання щодо екстрадиції бізнесмена до України та направлення матеріалів справи до суду.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору