Стало відомо, хто з черкаських спортсменів отримуватиме стипендії

27 січня 2017, 13:40

спорт

Цьогоріч 15 черкаських спортсменів отримуватимуть щомісяця стипендії у розмірі 2 тисячі гривень.

Про це повідомила заступник начальника управління у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, пише Прочерк.

 

Обласну стипендію отримуватимуть такі спортсмени:

1. Олімпійські види спорту: Роман Куксенко (фехтування), Констянтин Рибарчук (велосипедний спорт), Дмитро Омельяненко (стрільба кульова), Дарія Шаріпова (стрільба кульова), Марина Мальована (бокс), Іван Тищенко (академічне веслування), Анастасія Сапсай (дзюдо), Олексій Сюткін (триатлон), Андрій Мартинюк (легка атлетика), Олександр Савенко (легка атлетика);

2. Паралімпійські види спорту: Володимир Дорошенко (армспорт), Олександр Денисенко (стрільба кульова);

3. Неолімпійські види: Роман Щербатюк (кікбоксинг), Артем Григоренко (кікбоксінг), Дар`я Запісочна (спортивне орієнтування).

Катерина Коваленко наголосила, що дискусії, щодо призначення стипендії, були досить насичені. Кожен тренер пояснював чому саме його спортсмену треба дати шанс і які в нього перспективи.

– Робився акцент саме на тих спортсменів, які в 2017 році будуть представляти нас не тільки на Всеукраїнському, а й на міжнародному рівні, - повідомила Коваленко.

Стипендія переглядається за результатами. Якщо у спортсмена погіршується результати – це є підставою до позачергового засідання комісії, на якому буде визначатися доцільність виплати стипендії, і будуть вноситися пропозиції щодо заміни спортсмена на більш перспективного.

На заході був присутній один зі стипендіантів, Іван Тищенко. Він розповів, що стипендія йому потрібна для купівлі медикаментів, вітамінів, спортивного одягу та харчування. Як зазначив Іван, це все потрібно для повноцінної підготовки до змагань.

Коментарі

Вгору