Стало відомо, чим завершився суд над вбивцею уманської студентки

20 травня 2016, 14:47

150-424x282

Активісти, що прийшли підтримати рідних покійної Анни Павленко зустріли суддів і адвокатів вбивці вигуками «Ганьба». Така ж доля чекала Ольгу Лагоду, сусідку, що під час минулого засідання в стінах суду заявила, що вбивць було троє, інформує Вечірня Умань.

Вже на допиті жінка зізналась, що в ту ніч, крім грюкоту дверей, вона нічого не чула, а сказана нею на камеру репліка, це слова сусідки Віри, яка на суд, як свідок, так і не з’явилась.

Як з’ясувалося в ході слідства, у підозрюваного Віталія в Умані була дівчина, в якої він жив, коли приїжджав у місто. Відносини у них були серйозними, адже Людмила була знайома з його батьками і приїжджала до них у гості. Після того, як дівчина дізналась, що її хлопця підозрюють у вбивстві, їх стосунки припинились.

Остаточного вироку для вбивці у залі суду так і не прозвучало. Віталію Прокудіну продовжили термін тримання під вартою на два місяці. А наступний суд призначили на 14 червня.

Нагадаємо, в Умані жорстоко вбили студентку педуніверситету Анну Павленко. 22-річний вбивця пограбував дівчину, провів з її мертвим тілом три години, вимив руки, власний одяг та кухонний ніж від крові, й лише після цього залишив квартиру, гучно закривши за собою двері на замок.

Поділитись

Коментарі

Вгору