Стабільна зарплата і контракт на 3 роки: на Черкащині продовжують формувати штурмові бригади

14 лютого 2023, 19:42

Національна рекрутингова кампанія "Гвардія наступу" є нині одним із засобів посилити обороноздатність країни завдяки патріотично налаштованим та вмотивованим воїнам.

Про це під час сьогоднішньої наради зазначив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Нагадаємо, нині в країні, зокрема на Черкащині, триває безпрецедентний процес формування 8 штурмових бригад з числа добровольців, головним завданням яких буде повернення окупованих територій України. Такі бригади формуються у складі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

Заявки від бажаючих приєднатися до “Гвардії наступу“ вже приймаються у шести ЦНАПАх Черкаської області. Також зарахування до “гвардійців” проводиться онлайн на storm.mvs.gov.ua 

Потрапити до лав “Гвардії наступу” зможе не кожен, а лише реально вмотивована та патріотично налаштована людина, яка пройде успішно анкетування, медичне обстеження та п’ятирівневе тестування, зокрема, психологічне. До бригад набирають добровольців до 60 років за умови проходження ними лікарської комісії та які не мають протипоказань.

Після зарахування до обраних конкретних штурмових бригад бійці пройдуть ретельну 2-3-місячну підготовку та бойове злагодження. З кожним “гвардійцем” підпишуть контракт строком на три роки.

Добровольцям пропонують стабільну оплату служби - не менше 21 тисячі гривень на місяць - з додатковими винагородами, безоплатну медичну допомогу, страхування, соціальні гарантії, можливість в подальшому безкоштовно отримати професію в вишах Державної прикодонної служби, академії МВС, тощо.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору