Срібного призера олімпіади в Ріо визнали кращим спортсменом Черкащини

08 вересня 2016, 12:17

14256334_1002219539876029_937281950_n

Олімпійського чемпіона Сергія Куліша було нагороджено під час сьогоднішнього засідання виконкому Черкаського обласного відділення Національного олімпійського комітету. Його визнали найкращим спортсменом місяця та вручили грамоту і книги.

Крім цього, подарунки отримав і тренер спортсмена Віктор Нагній. Під час засідання спортивний реманент  (метальні молоти) та спеціальне взуття було також вручено президенту Федерації з легкої атлетики в Черкаській області Леоніду Сіренку.

- До цих нагород спортсмени і тренери йшли все життя. Олімпійську нагороду Черкаси чекали взагалі 16 років. Наш олімпійський чемпіон Сергій Куліш отримав срібну нагороду, ще одна представниця Черкащини виступала з метання молота - уманчанка Наталія Золотухіна. І хоча її результат дещо скромніший, проте, вона увійшла в тридцятку найкращих, - зазначив голова обласного відділення НОК Андрій Більда.

Фото: Про все

Фото: Про все

По тому учасники засідання обговорили проблеми розвитку спортивної галузі та визначили пріоритети з підготовки спорстменів для участі у Олімпійських іграх в Токіо 2020 року.

Окремо виступив Віктор Нагній, звернувшись до виконкому Черкаської міської ради з проханням допомогти в обладнанні тиру, оскільки, за його словами, наявної бази не вистачає для виховання спортсменів міжнародного класу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору