Справжній чоловік повинен більше робити, ніж говорити, – фіналістка черкаського конкурсу краси

24 квітня 2015, 09:47

ZzSwx8xQ0BY

Фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» Анна Соколова не боїться ходити в гори на підборах та мріє стати документознавцем. 

-Чому ти вирішила взяти участь у конкурсі краси такого рівня?

- Взагалі-то я не люблю конкурсів краси. Але так вийшло, що я виграла корону «Міс університету». На сцені відчуваю себе дуже впевнено, хоча в житті насправді сором’язлива. Тому й вирішила спробувати свої сили в наступному етапі, зайнятися самовдосконаленням.

- Чи маєш досвід роботи моделлю?

- Так, уже понад 5 років. Я навіть працювала моделлю за кордоном – у Китаї та Туреччині. Зйомки відеокліпів, фотосесії. Робота складна, але надзвичайно цікава.

- Яка фотосесія найбільше запам’яталась?

- З вівцями. Ми фотографувалися для реклами ферми. Також брала участь у справді екстремальній зйомці в Туреччині! У горах! На підборах! Але чого не зробиш заради вдалого кадру.

-  Чим займаєшся у вільний час?

- Вільного часу досить мало. Люблю читати. Остання із прочитаних мною книг – «Келія чайної троянди» Костянтина Москальця.

- Які в тебе плани на майбутнє?

- Насамперед хочу опанувати професію документознавця. Також мрію поєднувати моделінг із подорожами. Можливо, навіть оселилася б десь у сонячній Італії або Туреччині.

-  На що готова заради досягнення своєї мети?

- Пожертвувати своїм вільним часом, відпочинком, сном. Але якщо обирати між сім’єю та кар’єрою, відповідь однозначна – сім’я!

- Назви свої сильні і слабкі сторони.

- Я абсолютно не боюся стресів, ніколи не зупиняюся на півкроку до омріяної мети. До мінусів можу віднести те, що не вмію розбиратися в людях, дуже довірлива. А ще люблю поспати.

- Який твій ідеал чоловіка?

- Справжній чоловік повинен більше робити, ніж говорити. З ним жінка має почуватися, як за кам’яною стіною. Не думати про те, як вирішити свої проблеми. Для цього існують чоловіки.

Нагадаємо, "Про все" знайомить читачів із фіналістками обласного конкурсу "СтудМіс Черкащини", фінал якого запланований на травень.

Поділитись

Коментарі

Вгору