8,5 тис грн штрафу заплатить чоловік, який дав хабара працівнику ДПС

24 квітня 2015, 09:26

хабар

Звенигородська міжрайонна прокуратура, підтримавши державне обвинувачення, відстояла принципову позицію у судовому розгляді кримінального провадження стосовно громадянина, який вчинив злочин у сфері службової діяльності. 

Слідством встановлено, що вказана особа у березні поточного року, керуючи транспортним засобом, була зупинена працівниками ДПС для перевірки документів, в результаті чого було встановлено, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

У подальшому під час складання інспектором протоколу про адміністративне правопорушення за вказаним фактом водій, умисно, з метою уникнення відповідальності надав неправомірну вигоду у сумі 820 грн службовій особі за нескладання на нього адмінпротоколу. Інспектор відмовився від вказаних коштів та викликав слідчо-оперативну групу.

Дії підсудного кваліфіковані за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, тобто надання неправомірної вигоди службовій особі за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Вироком Звенигородського районного суду чоловіка засуджено до покарання у вигляді штрафу – 8 500 грн.

Поділитись

Коментарі

Вгору