Справу щодо призначення на посаду голови Апеляційного суду Бабенка так і не розглянули

22 липня 2015, 08:54

суд

Вчора в Черкаському окружному Адміністративному суді так і не відбулось слухання справи за позовом судді Апеляційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка щодо визнання протиправним та скасування рішення в частині обрання головою Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка, оскільки суддя Тимошенко заявила про самовідвід.

Нагадаємо, що вибори голови суду відбулися 7 травня 2015 року, на яких зборами суддів Апеляційного суду Черкаської області, відповідно до вимог ст. 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» зі змінами, внесеними Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», було обрано на цю посаду Володимира Миколайовича Бабенка, пишеВичерпно.

Самого Володимира Бабенка на засіданні не було. Його інтереси представляв приватний підприємець Іоненко Володимир.

Як зазначила суддя Апеляційного суду Оксана Карпенко, якщо брати до уваги мотивацію судді Тимошенко до самовідводу, яка і розглядала цей позов, то за цією ж логікою кожен інший суддя, який брав участь у голосуванні на загальних зборах суддів Адміністративного суду щодо виборів голови цього суду, не зможе розглядати справу.

Відтак, суд вирішив передати справу на повторний автоматичний розподіл, де і буде визначено, хто з суддів Черкаського окружного Адміністративного суду розглядатиме справу за позовом судді Бондаренка.

Коментарі

Вгору