Спортсмени з Черкащини увійшли до трійки найкращих на Кубку України з гирьового спорту

17 грудня 2018, 07:50

З 8 до 9 грудня в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця у Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту. Спортсмени-гирьовики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини показали високі результати на змаганнях, пише "04744.info".

За результатами турніру студент факультету фізичного виховання УДПУ Валентин Хмільовий вкотре здобув перемогу і зайняв I місце в категорії 70 кг з результатом 151 підйом (вага гирі 32 кг).

Студент факультету інженерно-педагогічної освіти Дмитро Поліщук виступив у категорії до 80 кг з результатом 157 підйомів (вага гирі 24 кг) та зайняв II місце.