Артист на сцені, як відкрита книга, – Олег Винник розкрив секрет свого успіху (відео)

16 грудня 2018, 23:02

Артист на сцені, як відкрита книга, - Олег Винник розкрив секрет свого успіху (відео)

Зірковий співак з Черкащини Олег Винник, якого назвали "Кращим співаком року" за версією музичної премії M1 Music Awards, завершив масштабний тур "Ти в курсі" і розкрив подробиці закулісного життя, пише газета "Факти".

За сім місяців Олег Винник з командою провів 45 концертів у 30-ти містах. Йому доводилося виступати на стадіонах і під проливним дощем, і під палючим сонцем, збираючи повні зали.

- Хто із артистів не мріє зібрати концерт у Львові? Я навіть уявити не міг такого масштабу. Дуже красиво, коли весь стадіон спалахує вогниками. Звичайно, трапляються й екстремальні ситуації, часом доводиться виступати в холод і дощ, але люди щасливі, люди танцюють - це незабутні драйвові моменти, - зізнався Олег Винник.

На офіційному YouTube-каналі виконавця опублікували відео, в якому показано, як створювався тур 2018. Винник також розповів, що ніколи не хвилюється перед великою аудиторією.

- Я більше переживаю про якісь технічні моменти, щоб все працювало, щоб погода хороша була, щоб глядачі не замерзли. В першу чергу, я людина, несу відповідальність і хочу, щоб всі були щасливі, - поділився Винник.

Секретом свого успіху він називає самодостатність і чесність перед глядачем.

- Артист на сцені, як відкрита книга, повинен ділитися з людьми тим, що у тебе всередині: як тобі буває боляче, весело, як ти відчуваєш щастя. Виходить, що ти повинен бути щирим. Не можна, щоб твої бажання переважували очікування і потреби глядачів. Якщо ти зможеш знайти золоту середину між тим, що ти хочеш і тим, що подобається людям - це і буде успіх, - вважає артист.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору