Спорт – у школи: «вільні демократи» збудували сучасний баскетбольний майданчик на території 18-ї школи (фото)

10 серпня 2020, 21:30

Упродовж 60 років роздовбаний майданчик посеред шкільного подвір’я «милував око» учнів школи № 18 та жителів мікрорайону поблизу. Меценати вирішили більше не чекати дива й не сподіватися на кошти бюджету, адже займатися спортом дітям необхідно вже сьогодні. Депутат Черкаської міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов спільно із колегою-депутатом Олександром Радуцьким за власний кошт на тому місці збудували «з нуля» сучасний комфортний майданчик для гри у баскетбол.

Нині там ведуться завершальні ремонтні роботи, потім встановлять баскетбольні конструкції. 1 вересня школярі вже зможуть випробувати новий сучасний майданчик та зіграти матч.

Зазначимо, в цій школі навчаються два спортивні баскетбольні класи, якими опікуються «Черкаські мавпи», група «Венето» та Партія вільних демократів. Рік тому у цій школі «вільні демократи» за спонсорської підтримки Михайла Бродського здійснили ремонт спортивної зали. Баскетбольний майданчик – черговий «спортивний» проєкт для цього навчального закладу.

- Жодної копійки бюджетних коштів не було залучено для реалізації цього майданчика. Усе вдалося здійснити завдяки активним та небайдужим людям, для яких важливий розвиток та здоров’я наших дітей. Дякую всім, хто долучився. Зокрема депутату Олександру Радуцькому за підтримку. Дітям нашого міста потрібні такі майданчики в кожній школі. Тому закликаю депутатів, бізнесменів, меценатів долучатися до подібних проєктів для занять спортом. Будемо цей майданчик ще удосконалювати та розвивати, плануємо тут встановити глядацькі трибуни, огорожу тощо, - розповідає депутат-меценат Олександр Згіблов.

Новозбудований майданчик відповідає всім вимогам із безпеки та якості, тут зможуть займатися баскетболом всі діти школи та баскетбольні класи зокрема.

Директор школи № 18 Василь Грищенко відзначив, що вдячний меценатам, завдяки яким вдалося відновити майданчик, який був практично повністю зруйнований, зі старими конструкціями, небезпечними для дітей. Цей проєкт поступово втілювали в життя,  сьогодні його реалізація вже на фінішній прямій.

За словами Олександра Згіблова, у планах – на цьому майданчику проводити міські та всеукраїнські змагання, дійте черга й до міжнародних чемпіонатів. Тому що на сьогодні це – найкращий та найсучасніший літній баскетбольний майданчик в нашому місті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору