“Сподіваємось, їй буде соромно”: у Долині троянд жінка пообривала пелюстки троянд (ФОТО)

27 травня 2023, 14:58

Сьогодні зранку в Черкасах у Долині троянд жінка пообривала десятки бутонів, набивши пелюстками сумку.

"Помітивши це варварство, ми зробили зауваження і хотіли викликати поліцію, та порушниця, вхопивши собак, яких тут же, у парку, і вигулювала, втекла. Втім, ми зробили її фото, сподіваємось, їй буде соромно за свої вчинки", - зазначають у пресслужбі КП "Дирекція парків".

Комунальники бідкаються, що їм прикро, бачити таку неповагу до своєї роботи.

"Хіба ті копійчані заробітки, коли пелюстки троянд продають на урочисті події, можуть компенсувати розчарування більшості жителів міста, що замість квітів побачать обдерті стебла? І хіба принесуть ті пелюстки щастя тим, кого обсипатимуть краденою красою, яка символізуватиме не добро і багатство, а зневажену чужу працю? А щоб квіти розцвіли – ми сумлінно дбали про них цілий рік, пололи, підживлювали, обрізали, вкладаючи роботу наших працівників і гроші громади", - кажуть у "Дирекції парків".

Черкащан просять цінувати роботу комунальників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Таким нелюдям соромно не буває і ніколи не буде.Щоб таким займатися,треба абсолютно не мати поваги в першу чергу до себе.В дитячому парку роками промишляє чоловік 50+,який рве квіти,паскудить клумби і пишається цим.Звичайно,зайнята охорона його не помічає.Прикро і шкода роботи людей,які створюють красу.

Б :

Бидла прийшла у парк обікрасти громаду міста ще й собак привела, щоб вони там посрали…. Зато нас скоро у Європу візьмуть!

Вгору