Спекулянти продають квитки на матч “Славутича” із “Шахтарем” по 200 гривень

02 травня 2014, 13:02

Те що півфінальний матч Кубка України за участі «Славутича» та «Шахтаря» побачать далеко не всі охочі можна було зрозуміти з огляду на ажіотаж навколо квитків, але в те, що вони закінчаться вже в перший день продажу не вірилося.

Це таки сталося. 30 квітня, о 14.00 відкрився вільний продаж квитків на очікувану гру (до цього 5 тисяч білетів продали володарям сезонних абонементів), а вже ввечері білети закінчилися. Причому у продаж пішло близько 5-ти тисяч квитків. Черги люди займали з самого ранку, організовували запис присутніх, а дехто з активістів навіть слідкував за дотриманням порядку.

Правда збереження дисципліни не врятувало активістів від простої арифметики – квитків на всіх не вистачило. Вже вчора зранку можна було побачити закриті каси. Відтепер купити квитки можна лише у «перекупів», задля відсторонення яких у клубі й була ускладнена процедура купівлі квитків. Вже за жаданий квиток на гру з «чорних рук» дехто просить 200 гривень, найдешевші - по ціні 120 гривень. Нагадаємо у касах квитки коштували від 30-ти до 70-ти гривень.

Відео - ТРК "ВІККА"

Також слід відзначити, що початок самого матчу перенесений, попри те, що на квитках вказано 17.00 гра розпочнеться о 16.00. Справа у тому, що донеччани хочуть скористатися послугами черкаського аеропорту у якого немає навігаційної смуги і вилетіти літак має за денного світла. Правда уразі додаткового часу встигнути це зробити «Шахтарю» буде фактично не можливо. Є і ще одна незручність для вболівальників. В ефірі гру можна буде побачити виключно на каналі «Футбол», який викупив права на трансляцію.

Поділитись

Коментарі

Вгору