Соцустанови Черкащини отримали мікроавтобуси для людей з особливими потребами

30 листопада 2017, 16:24

Фото "Про все".

30 листопада БО “Фонд родини Нечитайло” передав соціальним установам Черкащини чотири мікроавтобуси, спеціально обладнані для потреб осіб з інвалідністю. Їх отримають  Умань, Золотоноша, Звенигородка та смт. Чорнобай.

Передача мікроавтобусів відбулася в рамках реалізації спільного проекту Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА та БО “Фонд родини Нечитайло”. Він спрямований на розвиток послуг соціального перевезення людей з інвалідністю.

Фото "Про все".

- У Швеції люди з інвалідністю живуть повноцінним життям. Натомість, в Україні вони не мають такої можливості. Ми повинні робити кроки, щоб інтегрувати їх в суспільство. Автомобілі, які ми передаємо — це один зі способів повернути таких людей у суспільство, — наголосила директор БО “Фонд родини Нечитайло” Вікторія Миколаюк.

Фото "Про все".

Всі автомобілі було придбано на умовах співфінансування Фонду та місцевих бюджетів. Вклад учасників складав від 5% до 10%, а решту було профінансовано Фондом.

Кожен автомобіль розраховано на перевезення 1-2 візочників та до 7 супроводжуючих

Фото "Про все".

Загальний бюджет проекту склав 4.7 млн грн — це, власне, вартість самих авто, переобладнання їх спеціальними підйомниками та витрати на їхню реєстрацію. До сьогодні автомобілі кілька тижнів вже працювали в тестовому режимі.

- Реалізувати такі заходи вдається завдяки вдалій співпраці органів влади з громадськими організаціями та меценатами. Зазначу, що цей проект цікавий і,цілком можливо, що наступного бюджетного року його буде впроваджено і в інших містах, — зазначив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

Фото "Про все".

Зазначимо, що на сьогодні стовідсотково надавати послуги зможуть лише два мікроавтобуси, які попрямують до  Умані та Золотоноші. Через затримку в розмитненні підйомників ще два автомобілі потребують повноцінного завершення переобладнання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору