Соцпрацівникам на Черкащині придбали нові велосипеди

27 листопада 2020, 22:07

Для працівників Золотоніського центру соцдопомоги придбали 16 велосипедів. До цього вони населення обслуговували на старих двоколісних, які купили 2003 року, - повідомляє "Суспільне".

Директорка установи Людмила Неліна розповідає, що її працівники завдяки велосипедам пересуваються містом. Продукти фасують по кошиках і їдутьна своєму новому двоколісному транспорті до підопічних - за день працівниця центру соцдопомоги Людмила Янча має провідати чотирьох жителів Золотоноші.

78-річній пенсіонерці Надії Григор’євій пані Людмила привозить замовлені продукти.

- Привезлась хлібчик, макарончики. Морква - дивіться , яка гарна. От скажіть, хіба б я його принесла в руках? Ні. Тільки на велосипеді такому, – розповідає пані Людмила.

Для її підопічних найголовніше – увага: щоб поговорили з ними, привезли лдіків і продуктів.

- На велосипеді дві корзини, це дуже зручно. До того ж вони красиві, червоні, легкі в ходу. Роботу ми почали виконувати швидше. Словом, усе, як люблять жінки, розповідає соцпрацівниця.

На ровері курсує містом і соцпрацівниця Валентина Горобець. Цього разу привезла пенсіонерці Ользі Сичовій ліки та забрала комунальні платіжки. Розповіла, що на велосипеді їздить щонайменше три години на день.

Нові двоколісні купили за кошти міського бюджету. На це спрямували 74 тисячі гривень, розповіла директорка центру соцдопомоги Людмила Неліна. Додала, що старі велосипеди вже вийшли з ладу та несли небезпеку для жимття працівників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору