Соціальний аналіз: психолог розповіла про черкащан за стилем одягу

10 липня 2016, 22:15
psyholog-stylist-tetyana-budovycka.12

На фото: Психолог-стиліст Тетяна Будовицька

Що для вас означає одяг? Це звичайна річ чи манера позиціонування себе суспільству? Психологи стверджують, що звичайна повсякденна одежина може розповісти оточуючим про ваш характер, впевненість у собі та життєві принципи. Наприклад, якщо ви любите джинсову тканину або ж бавовну, це говорить про тягу до внутрішнього комфорту, легкості та розкутості. А якщо вам до вподоби шкіряні вбрання – ви людина активна, проте часом можете демонструвати агресію, інформує in.ck.ua.

Щоб перевірити, чи справді одяг може розказати про характер людини, ми запропонували шістьом черкасцям взяти участь у експерименті. Їхні фото ми надіслали психологу-стилісту Тетяні Будовицькій, яка дала кожному герою характеристику відповідно до світлини. А ось чи впізнали вони себе у цих описах, читайте далі.

Думка психолога

З одного боку, образ дівчини говорить про натуру творчу, захоплену, емоційну, сприйнятливу. Водночас можна сказати, що у її характері проявляється сила волі, витривалість, сміливість, вміння переконувати, вести за собою. Дивовижне поєднання сили та жіночності!

Діна Євсєєва, співачка, журналіст

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12

Насправді здивована, що лише за стилем одягу можна зробити настільки влучні висновки. Погоджуюся з психологом, вона охарактеризувала мене саме такою, якою я себе відчуваю. Творча особистість проявляється все моє життя. Вже змалечку я відкрила у собі потяг до музики, навчилася грати на фортепіано, співати, пішла на танці, а вже згодом пов’язала життя з професією журналіста. Я надзвичайно емоційна, це дійсно так, інколи навіть імпульсивна (з цим точно погодяться мої рідні), сприймаю все близько до серця, жаліслива. Проявляю силу волі в моменти, коли вона дійсно потрібна.

Якщо запалююсь якоюсь ідеєю, то саме тут проявляються сміливість, вміння переконувати і вести за собою. У 18 років організувала проект "Екстремальні побачення" у Черкасах. Тут проявилися мої лідерські якості. А ось поєднання сили і жіночності я виховувала свідомо: завжди мріяла досягати кар'єрних вершин та бути ніжною дружиною для свого коханого.

Думка психолога

Хлопець справляє враження людини амбітної, рішучої, організованої. Можливо, йому імпонує девіз "Бачу мету – не бачу перешкод". Цінитель прекрасного, прагне до комфорту та гармонії, вміє берегти чужі секрети.

Сергій Клименко, приватний підприємець

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12 (1)

Амбіційність, рішучість, націленість на результат – все це є, передалося від батька. Завжди намагаюся доводити справу до кінця, стрибати вище голови. Бо робити по-іншому – значить, сидіти в зоні комфорту і скаржитися на відсутність перспектив. Девіз переданий абсолютно точно, перешкоди – це лише закалка характеру, не більше, без них було б не так цікаво. Я дуже творча людина – музика, живопис, красиві люди – все це першочергові речі в житті. Якщо не брати до уваги успіх у справах. До речі, комфорт і гармонія неможливі без вищезазначеного. Тепер про секрети. Я банк чужих секретів, багато людей звертається за порадою, і я ніколи не стану розповідати чужі таємниці іншим людям. Насамперед тому, що самому було б неприємно опинитися в такій ситуації.

Думка психолога

Образ хлопця асоціюється з такими якостями: життєрадісність, доброзичливість, чуйність, уміння налагодити контакт зі співрозмовником. Цінує і прислухається до порад тільки тих людей, які досягли успіхів у своїй справі. Можливо, має чудове почуття гумору.

Дмитро Коноваленко, юрист

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12 (2)

Коментар психолога абсолютно точно відображає мої особистісні якості, постійно знаходжу інструменти налагодження комунікації з різними людьми. Дійсно, беру приклад з успішних людей, які всього досягли в житті завдяки своїй праці. Почуття гумору є важливим, оскільки постійно виникають стресові і нестандартні ситуації, на які іноді потрібно реагувати з гумором.

Думка психолога

Дівчина справляє враження людини надійної, відповідальної, спокійної і делікатної. Намагається не вступати в конфлікти, вміє з використанням "м'якої сили" захистити свої інтереси. Прагне якісно і скрупульозно виконувати все, за що береться. Можливо, чутлива до критики, переживає, якщо не виходить дотриматися своєї обіцянки.

Надія Грабовська, телеведуча

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12 (3)

Увесь опис повністю відповідає дійсності. Я справді відповідальна і неконфліктна. Берусь за нову роботу лише тоді, коли знаю, що можу виконати її якісно. Прислухаюся до думки інших, якщо вважаю це за потрібне. Не йду "по головах". Насправді критику (конструктивну чи ні) намагаюся сприймати стримано і мудро, та інколи емоції беруть верх. Якщо ж зачіпають мої моральні принципи чи важливі для мене речі, "постояти за себе" завжди зможу.

Думка психолога

Образ дівчини асоціюється з такими якостями: рішучість, ініціативність, креативність, імпульсивність. Вона має широке коло спілкування та інтересів, швидко захоплюється яким-небудь заняттям, але і швидко інтерес до нього гасне. Цінує відданість у людях, не потерпить брехні та підлості.

Дарина Дячок, громадська активістка, блогер

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12 (4)

Сказано про мене досить точно. Думаю, можу назвати себе ініціативною та креативною, оскільки часто в голову приходять непогані ідеї проектів, наприклад, наше радіо "Sunfish". Щодо імпульсивності – це та риса мого характеру, через яку було як багато веселощів і пригод, так і проблем. Останнє найчастіше трапляється тоді, коли швидко погоджуюся на якусь роботу, про яку жалкую в майбутньому. Інтереси в мене дійсно широкі та різноманітні – цікавлюсь історією, літературою, ІТ, іноземними мовами, філософією. Зараз-от читаю Платона.

Про широке коло спілкування – не сказала б, що маю багато друзів, скоріше знайомих. Хоча спілкуватися з цікавими людьми, безперечно, люблю. А останній пункт дуже правдивий. Люблю чесних і прямолінійних людей, і сама завжди прагну такою бути. Як на мене, лицемірство – одна з найбільш неприємних рис характеру.

Думка психолога

Судячи з фото, хлопець є впевненим, товариським, толерантним, компетентним у своїй справі. Надає перевагу активному способу життя, не боїться "бути в опозиції" і висловлювати свою, відмінну від інших, думку. Є ймовірність, що володіє високим рівнем стресостійкості.

Alexius Іскімжі, фрілансер

socialne-doslidzhennya-shcho-odyag-mozhe-rozkazaty.12 (5)

Дуже цікава характеристика, влучна, але в деяких моментах не погоджуся. Щодо моєї впевненості – це те, над чим я завжди намагаюся працювати, виробляти цю впевненість. Товариським себе не вважаю, я швидше комунікативний. Наживо я спілкуюся з деякими людьми, але саме в онлайні у мене широкий спектр інтересів у різних тематичних спільнотах, люблю обговорювати щось у соцмережах. Толерантність – так, я намагаюся бути справедливим і неупередженим. Щодо активного способу життя – тут скоріше промах. Я дуже пасивний і важкий на підйом, не люблю змін, ледачий.

Що стосується висловлення своєї думки – це 100% правда. Я говорю, як думаю, і прямо в лоб. Це дуже часто сприймають як жорстку критику, і люди ображаються. Але я хочу бути чесним із собою і з іншими, це більш оптимальний варіант, ніж промовчати. Що стосується компетенції за інтересами – я досить самокритичний, ціную компетентних людей і професіоналів у будь-якій галузі. Погляд фахівців окремої професії для мене важливіший, ніж думка знайомих. Намагаюся бути компетентним у тому, в чому я вважаю себе великим фанатом. По останньому пункту (стресостійкість) не можу дати позитивну відповідь – я фрілансер, тому мені вдається максимально захистити себе від стресових ситуацій. 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору