Соратник Одарича обізвав черкаських підприємців

20 червня 2015, 11:07

bezymyannyy99999

Бізнес-партнер та давній соратник міського голови Черкас Михайло Бродський обізвав депутатів міської ради та підприємців непристойним словом, пише "Кропива".

Такою була реакція Михайла Юрійовича на доволі актуальний пост у Фейсбуці міського голови Сергія Одарича, в якому він запитував думки громади щодо подальшої долі прийнятого депутатами рішення про зниження ставки податку на комерційну нерухомість.

- Депутатська більшість за пропозиціями кількох депутатів-власників торговельних і ресторанних приміщень внесла зміни до розмірів місцевих податків. Зокрема, зменшила податок на нерухомість з 1 до 0,5%. В грошовому еквіваленті це означає, що в 2015 році власники нежитлової (читай - комерційної) нерухомості мають сплачувати 1 гривню за 1 квадратний метр на місяць. На підставі змін плата становитиме лише 50 копійок за метр. Департамент фінансової політики звернувся до мене, що "в результаті прийняття рішення втрати міського бюджету в 2016 році складуть близько 50 млн грн." Яка ваша думка - чи застосовувати право вето до цього рішення депутатів? – запитав через соцмережу Сергій Одарич. 

І дійсно варто відзначити, що власники комерційної нерухомості не збідніють, тому безперечно потрібно накладати вето. Але реакція соратника міського голови є красномовною і засвідчує не скільки чаяння за інтереси Черкас та їх пересічних мешканців, а рівень ненависті по відношенню до опонентів міського голови. Що жодним чином не сприяє стабільності в місті.

Поділитись

Коментарі

Вгору