Черкаські паркуристи травмуються через відсутність тренувального майданчика

20 червня 2015, 10:20

170615_Le8onHSzYVk

Черкасці активно опановують паркур –пересування містом із використанням різноманітних акробатичних та гімнастичних трюків. Поки що любителів екстремального виду спорту зо три десятки. Та вони вже демонструють чималі успіхи, пише "Черкаський спорт".

Вони не ходять, а літають. І так вже не перший рік. Це про черкаських першопрохідців паркуру. Ці юнаки самостійно опановують екстремальне мистецтво пересування містом. Будь-які перешкоди вони долають за допомогою акробатичних трюків, каже Роман. Він у команді наймолодший. Та вже демонструє чималі успіхи.

- Поставив ціль зробити подвійне заднє сальто і ти все ближче до цієї цілі. Так, є складні елементи, але їх можна подолати. Тільки потрібно страх в собі відчути, взяти і зробити, – говорить паркурщик Роман.

170615_oo0_7J9lIMA

Ні дня без тренувань не може й 17-річний Ілля. Він опановує екстремальний вид спорту вже два роки. За цей час, зізнається, не раз дивував оточуючих.

- Спробував колись сальто, потім дізнався від хлопців, що можна різні трюки робити і так вийшло, що почав з ними займатися. Люди дивляться на нас ніби ми якісь навіжені скачемо тут але багатьом подобається, – ділиться Ілля.

170615__6QcKy-v6HqU

Черкаський гуру паркуру Іван усвої 17-ть він вже має десятирічний спортивний стаж. Любов до екстремального виду спорту, зізнається, коштувала йому чимало травм. Бо все доводилося освоювати самотужки.

- За цей час було дуже багато різних травм, переломів, вивихів, розтягнень. Не думав кинути. Мені це подобається. Я не можу це кинути через якусь травму. Розвивається координація, фізична підготовка, – ділиться Іван.

170615_OHeK8NYkmhE

Нині черкаські екстремаль об’єдналися у команду. Хлопці стали бажаними гостями на різноманітних талант-шоу та навіть обзавелися власною групою. І дивують містян відео з різноманітними трюками.

Та для повноцінного розвитку паркуру у Черкасах самого бажання спортсменів замало. Без підтримки владців, каже Руслан, ніяк. Спортсменам вкрай бракує місця для тренувань:

- Тому що ми тренуємося на траві, де багато скла, коріння, каміння різного. Де більше шансів, що ти травмуєшся, поріжешся і буде якась серйозна травма. Тому треба хоча б якийсь мінімальний паркур-майданчик.

Нині черкаські трейсери готуються до нового змагального сезону. Та чи буде він вдалим – залежить не лише від них. Адже без місця для тренувань хлопці вимушені займатися на непристосованих майданчиках. А це – не лише впливає на результат, але й загрожує їхньому життю.

Відео ВІККА

Поділитись

Коментарі

Вгору