Сьогодні, завтра й у вівторок у Черкасах перекриватимуть рух транспорту

22 квітня 2016, 09:58

7989898

На цьому тижні у зв’язку з проведенням загальноміських заходів на кількох черкаських вулицях буде перекрито рух транспорту.

Так, у п’ятницю, 22 квітня, з 12.00 до 14.00 години дорогу перекриють бульваром Шевченка між вулицями Байди Вишневецького та Остафія Дашковича. Рух на цьому відрізку обмежать у зв’язку з проведенням передачі тролейбусів від ПАТ «Азот».

У суботу, 23 квітня, у зв’язку з пам’ятними заходами з нагоди вшанування Героїв Холодного Яру, відкриттям пам’ятника Борцям за волю України обмежать проїзд на ділянках дороги:

із 14.00 до 14.30 години вулицею Хрещатик (між Святотроїцькою до Байди Вишневецького), вулицею Байди Вишневецького (між Хрещатиком та Замковим узвозом), Замковим узвозом (між Байди Вишневецького та Гагаріна);

із 21.00 до 21.30 години Замковим узвозом (між Гагаріна та вулицею Байди Вишневецького), по Байди Вишневецького (між Замковим узвозом та бульваром Шевченка), а ще – парною стороною бульвару Шевченка (між Байди Вишневецького та Богдана Хмельницького) на час смолоскипного маршу пам’яті.

Наступного вівторка, 26 квітня, у зв’язку з відзначенням 30-х роковин Чорнобильської катастрофи буде заборонений рух транспорту:

з 11-ої до 12-ої години парною стороною бульвару Шевченка між вулицями Остафія Дашковича та Смілянською, а Смілянською між бульваром Шевченка й вулицею Надпільною.

Рішення про це ухвалили на засіданні виконавчого комітету. Безпеку руху транспорту й пішоходів на момент перекриття руху на вказаних відрізках буде забезпечено відділенням безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Черкаській області.

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору