Батько і син із Черкас – серед найсильніших рукоборців України

22 квітня 2016, 10:22

1

Із золотими медалями повернулися з Харкова, де проходив чемпіонат України із армспорту, 43-річний Геннадій Данілов та 17-річний Олег Данілов, інформує Вечірка.

Загалом у чемпіонаті взяли участь більше ніж 300 спортсменів із 21 регіону України. Черкащину на змаганнях представляли 14 учасників різних вікових груп - від «юнаків» (до 18 років), «юніори», до «ветеранів» (віком від 40 років), із яких додому з перемогою повернулися лише четверо наших спортсменів.

17-річний Олег Данілов у групі юнаків і ваговій категорії 80 кг + став дворазовим чемпіоном України, перемігши усіх суперників у боротьбі як на праву, так і ліву руку.

43-річний Геннадій Данілов у досягненнях не поступився своєму синові і теж переміг усіх суперників серед «ветеранів» у ваговій категорії 110кг +.

Інші спортсмени із Черкащини мали не такі вдалі результати – Копиця Сергій із Сміли отримав друге місце у боротьбі на ліву руку, а черкащанин Павло Щербак посів друге місце у боротьбі на ліву руку і третє – на праву.

За підсумками цього чемпіонату буде сформована національна команда України, яка із 22 по 28 травня візьме участь в чемпіонаті Європи, що проходитиме в місті Бухарест (Румунія).