Сьогодні в Черкаси приїде відомий економіст

06 жовтня 2014, 10:49

1Час і місце проведення лекції -  6 жовтня, понеділок, 13:00, конференц-зала ректорату, корпус №1, Черкаський Національний Університет, бульвар Шевченка, 81.

Відомий український економіст Борис Кушнірук протягом жовтня планує виступити в більшості обласних центрів, а саме: Одеса, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Рівне, Львів, Тернопіль та ін., з публічною лекцією «П’ять основних напрямків економічних реформ, яких потребує Україна».  В лекції будуть надани відповіді, яких першочергових економічних реформ потребує Україна та чому саме їх. Лекція буде тривати одну годину, потім усі бажаючи , матимуть можливість задати питання. Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Довідково: Борис Кушнірук народився в 1966 році в м. Києві.За освітою – економіст (закінчив навчання в Київському інституті народного господарства в 1992 році). З 1990 по 2006 рік пройшов шлях від економіста відділу кредитних ресурсів Київської міської дирекції Укрсоцбанку до голови правління банку «Юнекс», керівника групи радників Президента Асоціації українських банків і Консультанта з питань розвитку банківського сектору Координаційної ради з питань політики фінансового сектору Кабінету Міністрів України. Робота Консультанта здійснювалась за контрактом зі Світовим банком.

Як керівник банку займався створенням банку з «нуля», а також реорганізацією банківського бізнесу, формуванням команди банківських фахівців, опікувався їх професійним та управлінським зростанням.

З 2006 року – спеціалізація на аналітиці та консультуванні в сферах макроекономіки, фінансів, банківської діяльності, енергетичного, житлово-комунального, аграрного секторів. Був запрошений в якості провідного українського економіста та аналітика для виступу на конференції «Україна після парламентських виборів», що відбулася у Вашингтоні в Сенаті США 19-20 вересня 2012 року. У квітні 2013 мав доповідь на конференції TEDxDonetsk.

Має більше п’ятиста статей та декілька сотень виступів і інтерв’ю в українських та зарубіжних ЗМІ з питань економіки та політики.

КМС з шахів.

Поділитись

Коментарі

Вгору